Terveydenhuollon hallinto

Terveydenhuollon verkkolaskujen liitteet lähetetään osoitteeseen:
Härkätien terveyskeskus
Mia Koivunen
PL 51, 21421 LIETO
Liitteet voi lähettää myös turvapostilla mia.koivunen@lieto.fi

Terveydenhuollon kirjaamon sähköpostiosoite on harkatie@lieto.fi.

Vs. toimialajohtaja
Ryödi Krista
0505977151
krista.ryodi@lieto.fi
Johtava ylilääkäri
Leinonen Veli-Matti
0404872172
veli-matti.leinonen@lieto.fi
Vastaava hammaslääkäri
Vuorela Erja
0503440096
erja.vuorela@lieto.fi
Asiakaspalvelusihteeri
Koivunen Mia
0504420433
mia.koivunen@lieto.fi
Taloussihteeri
Toivola Tiina
0505995018
tiina.toivola@lieto.fi
IT-suunnittelija, tietosuojavastaava
Väänänen Senja
0505605745
senja.vaananen@lieto.fi
Fysioterapiayksikön esimies
Nikulainen Leena
050 5632 837
leena.nikulainen@lieto.fi
Vs. osastonhoitaja
Aittokoski Riitta-Leena
0406522297
riitta-leena.aittokoski@lieto.fi
Vastaava terveydenhoitaja
Vainio Anne
0504062489
anne.vainio@lieto.fi
Suun terveydenhuollon osastonhoitaja
Lamberg Satu-Maaria
0505238133
satu-maaria.lamberg@lieto.fi
Osastonhoitaja, vastaanottopalvelut
Lauren Merja
0503096940
merja.lauren@lieto.fi
Röntgenhoitaja, säteilyturvallisuusvastaava (STV)
Isosaari Anne
0503609670
anne.isosaari@lieto.fi
Ylihoitaja
Laukkanen Laura
0503655492
laura.laukkanen@lieto.fi